İşte İlk Çizim Görseli ile Volkswagen Amarok Karşınızda

İşte İlk Çizim Görseli ile Volkswagen Amarok Karşınızda

  • admin
  • 1 Kasım 2020
  • 0 comments

Alman otomobil devi Volkwagen yakın zamanda’ki tek sürprizleri Nivus isimindeki kompakt crossover modeli ile son bulmayacak. Yıllık yapılan basın konferansında 2019’un finansal alandaki sonuçlarını paylaşan şirket, yeni nesil Volkswagen Amarok ile ilgili çizim görselini de yapılan bu basın konferansında paylaştı.

Paylaşılmış olan bu çizima bakacak olursak yeni Volkswagen Amarok genel hatlarını korumuş durumda. Yapılan yeni dokunuşlarla ise modelin daha modern ve heybetli bir görünüme sahip olduğunu görmekteyiz. Kaslı bir motor kaputu, ızgara ile bütünlük sağlayan ince yapıdaki farlar ve bunların yanında “x” şekline benzetilmiş ön tampon göze çarpan önemli detaylar arasında. Geniş çamurlukları, plastikten eklentileri, büyük tekerlekleri ve yerden epeyi yüksek yapısı ile yeni Amarok, arazi yeteneğinin ne kadar iyi olabileceğini ortaya koyuyor.

Tabii ki yeni Volkswagen Amarok bize bu çizimlerle final halini tam anlamıyla göstermiş değil. Maalesef markaların yapmış olduğu ön paylaşımlar modele kıyasla biraz abartılı bir yapıya sahip olabiliyor. Çizim görselinden göreceğiniz gibi yeni Wolkswagen Amarok oldukça abartılı çizgilere sahip ama yinede bize model ile ilgili bir fikir vermiş oldu.

İşte Ford ve Wolkwagen Ortaklığının Verdiği İlk Meyveler

Geçtiğimiz yılın başını hatırlayacak olursak Ford ve Volkswagen ticari araç üretimini kapsayan global anlamda bir iş birliğine imza atmışlardı. Bu yeni Volkswagen Amarok pek çok parçasını Ford Ranger ile paylaşarak yapılan bu ortaklığın ilk meyvelerinden olduğunu bize gösterecek. İki pickup modelininde gelecek yılda karşımıza çıkacağı bekleniyor.

Bu haber hakkındaki düşüncelerini alt tarafta bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.