Viking Bıçak Fiyatları

Viking Bıçak Fiyatları

Viking bıçak nerenin malı? Ülkemizin Yatağan bölgesinde üretilen viking bıçak, tamamen yerli üretim olarak, talep edenlerle buluşturuluyor. Bu bölgede yaşayan ustaların tecrübeleriyle imal edilen viking bıçak paslanmaz çelik kullanılarak el ile üretiliyor. Daha dayanıklı hale gelmesi ve keskinliğinin artması için iyi sulanan viking bıçak, oldukça keskin bir ağızla sizlere sunuluyor.  Ahşap sapıyla estetik bir görünüm de meydana getiren viking bıçak, güzel bir tutuş bulunduruyor. Körelmeye karşı dirençli olan ve uzun yıllar kullanılabilen viking bıçak, size istediğiniz kadar bilemeye izin veriyor. Zira bazı bıçaklarda istenen şekilde bileme yapılması hayli zor.

Viking mutfak bıçak seti, günlük hayatta mutfakta ve profesyonel yaşamda kasap ve aşçılara büyük bir kolaylık sağlıyor. Hem profesyonel hem de günlük hayatta kullanılabilecek bir ürün olan 2 takım viking 3’lü bıçak seti, %30 avantajlı bir paket olarak size sunuluyor. Kargosu viking bıçak seti tarafından ücretsiz sağlanmakta olup ek olarak birer tane 6’lı meyve bıçağı seti, masat ve bıçak çantası ile geliyor.

Eğer bu ürünü ya da viking set tarafından sağlanan diğer ürünleri incelemek ve satın almak istiyorsanız, vikingbicak.com adresini takip etmek yeterli oluyor. Sitede bulunan fotoğraflar ürünü detaylı olarak size göstermekte olup, viking bıçak yorumlar da kullanıcıların paylaştığı fotoğrafları gösteriyor. Bıçaklar fotoğraf nasılsa, aynı şekilde kutulu vaziyette geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir