Samsung Galaxy M62 Modelinde 7.000mAh Kapasiteli Batarya Yer Alacak

Samsung‘un Galaxy M62 isimli bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı ilk olarak Kasım 2020’de ortaya çıktı. Daha sonra bu telefonun bazı görüntüleri internet üzerinde yer aldı. Sızdırılan bazı görüntülerin de işaret ettiği gibi bu model oldukça büyük bir ekrana sahip olacak. Phablet olarak isimlendirilen kategoride yer alacak akıllı telefon şimdi de FCC sertifikası aldı. Bu sertifika ile birlikte Samsung Galaxy M62 modelinde 7.000mAh kapasiteli bir batarya bulunacağını öğrendik.

Yaklaşan Galaxy M62 modeli, A3LSMM625F ID’si ile FCC üzerinde listelendi. Bu sertifika, akıllı telefonun iki farklı versiyonda geleceğini doğruluyor. Listede SM-M625F / DS ve SM-E62F / DS olmak üzere iki farklı model numarası yer alıyor. Bu iki modelin de çift SIM kart desteğine sahip olacağını sondaki “DS” bölümünden anlıyoruz. İkinci model numarasına sahip bir cihaz Aralık ayında Galaxy E62 olarak canlı görüntülerde sızdırılmıştı.

Samsung Galaxy M62 Modelinde Oldukça Büyük Bir Batarya Bulunacak

Şimdi durumun daha farklı olacağını teyit edebiliriz. Ancak Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin bazı pazarlarda Galaxy M62, bazı pazarlarda ise Galaxy E62 olarak satışa sunma ihtimali hâlâ mevcut. Ayrıca liste, bu cihazın 4G LTE, çift bantlı WiFi, NFC ve 7.000 mAh pil ile birlikte geleceğini ortaya koyuyor. Geekbench listesine göre Exynos 9825 yonga seti, en az 6GB RAM ve Android 11 (One UI 3.0) işletim sistemine sahip olması bekleniyor.

Geekbench listesinde yer alan bu işlemci, Samsung tarafından daha önce amiral gemisi modellerde kullanıldı. Samsung, Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ modellerine de bu işlemci tarafından güç veriyordu. Şimdi ise bu işlemcisi Galaxy M62 modelinde göreceğiz. 256GB depolama alanına sahip olacağı belirtilen akıllı telefonda aynı zamanda daha düşük kapasiteli depolama seçenekleri de sunulabilir.

Ne yazık ki şu anda yaklaşan Galaxy M62 modelinin ekran ve kamera özelliklerine dair bir bilgimiz bulunmuyor. Ancak önümüzdeki günlerde bu cihaz hakkında yeni bilgilerin ortaya çıkması muhtemel. Yeni bilgiler geldikçe her zaman olduğu gibi Teknobuk.com üzerinden sizlere bu bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

“Samsung Galaxy M62 Modelinde 7.000mAh Kapasiteli Batarya Yer Alacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir