Özel Ataşehir Fakir Servis Merkezi

Özel Ataşehir Fakir Servis Merkezi


Fakir marka, süpürge ve halı yıkama makineleri çoğu evde temizlik amacıyla kullanılan cihazlardır. Süpürge ve halı yıkama makinelerinde gerçekleşen arızalar ise evde temizliği aksatan büyük bir sorundur. Bu durumda başvurulması gereken yer ise Fakir Servis olmalıdır. Çünkü İstanbul ili ve ilçelerinde profesyonel süpürge ve halı yıkama makinesi tamiri Fakir Servis tarafından sağlanmaktadır.

Özel Ataşehir Fakir Servisi Hizmetinizde!

Fakir Servis Süpürge arızaları için genellikle yerinde tamir hizmeti sağlamaktadır. Bunun dışında eğer parça değişimi gerekiyorsa cihazların servise götürülmesi gerekmektedir. Bu da tamir süresinin uzaması demektir. Ayrıca yapılacak olan parça değişimi nedeniyle maliyet de artacaktır. İstanbul içinde hizmet veren Fakir Servis, vermiş olduğu süpürge tamiri hizmeti ile profesyonel yardım sağlamaktadır.

Garantili Servis için adres: Servisgaranti.com

Fakir Servis halı yıkama makinesi için de tamir hizmeti sağlamaktadır. Daha temiz halılar için kullanılan halı yıkama makineleri evlerde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle halı yıkama makinelerinin bozulması da halı temizliğini aksatacak bir problem oluşturmaktadır. Bu problemin çözümü de ancak teknik servis tarafından yapılabilmektedir. Bütün bu sorunların çözümü için teknik anlamda son gelişmeleri takip eden ve kendini bu yönde geliştiren servis hizmetiyle Fakir, her alanda kalitesini ispatlamaktadır. Gerekli teknik servis ekibinden yardım almak isteyen kişilerin ulaşması gereken telefon numarası ise 444 78 56 olarak bildirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir