OnePlus Nord N1 5G Modeli, 2021’in İkinci Yarısında Tanıtılacak

OnePlus Nord N1 5G Modeli, 2021’in İkinci Yarısında Tanıtılacak

OnePlus, amiral gemisi modellerin dışında daha uygun fiyatlı modeller üzerine de çalışmaya devam ediyor. Şirket, en son “Nord” serisi altında N10 ve N100 isimli bütçe dostu 5G destekli modellerini tanıttı. Şimdi ise yeni bir model tanıtmaya hazırlanmaktadır. Sızıntılara göre OnePlus Nord N1 5G modeli, 2021 yılının ikinci yarısında müşteriyle buluşacak.

Yaptığı güvenilir sızıntılar ile tanınan Max Jambor, yeni bir Nord serisi modeline dair bilgiler paylaştı. Jambor, yeni modelin Nord N1 olarak isimlendirilebileceğinden bahsetti. Aynı zamanda bu model, İngiltere’de ve ABD’de mevcut olan Nord N10’un yerini alacak. Jambor, Çin merkezli akıllı telefon üreticisinin cihazı önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya süreceğini söylüyor.

Daha önceki Nord 10 ve N100 modellerinin tanıtım tarihleri de bu tahmin ile benzer olmuştu. Bu nedenle yaklaşan Nord N1 modelinin yılın ikinci yarısında raflardaki yerini alacak olması oldukça muhtemel. Ancak şu anda ne yazık ki teknik özellikler konusunda bir bilgimiz yok. Aynı zamanda cihazın fiyat etiketine dair bir şey de bilmiyoruz. Ayrıca bu bilgilerin ilerleyen haftalarda ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Şimdilik OnePlus’ın OnePlus 9 serisi akıllı telefonlarının lansmanına odaklandığı görüyoruz. Ayrıca daha önceki söylentilere göre, şirket şaşırtıcı bir şekilde bu yıl üç yeni cihaz piyasaya sürmeyi planlıyor. Bunlar arasında şimdiye kadar çok sayıda sızıntıda gördüğümüz OnePlus 9, 9 Pro ve 9 Lite modelleri bulunuyor.

Buna ek olarak OnePlus, bu yıl yaklaşmakta olan OnePlus 9 serisini olabildiğince erken tanıtmayı hedefliyor. Bununla birlikte bir raporda, şirketin cihazları Mart ayı ortalarında duyuracağı belirtildi. Ancak şu an için lansman etkinliği hakkında şirketten resmi bir açıklama gelmedi.

“OnePlus Nord N1 5G Modeli, 2021’in İkinci Yarısında Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir