Huawei Mate 40 Pro Modelinin Konsept Tasarımı Gün Yüzüne Çıktı

Huawei Mate 40 Pro Modelinin Konsept Tasarımı Gün Yüzüne Çıktı

Yaklaşık bir ay önce Huawei, en yeni amiral gemisi P 40 modellerini küresel çapta tanıttı ve piyasaya sürdü. Huawei P40 serisi, her geçen gün çok daha fazla bölgede satışa sunulmaya devam ediyor. Şimdi ise şirketin en düzey amiral gemisi serisi Huawei Mate 40 modellerine gözler çevrilmiş durumda. Bu cihazların yılın ikinci yarısında tanıtılması bekleniyor. Peki Huawei Mate 40 Pro modelinin tasarımı nasıl olacak? Bir konsept video bu sorunun yanıtını ortaya koyuyor.

Huawei’nin yeni Mate 40 serisi, yeni ve güçlü kamera kurulumunun yanı sıra işlemci konusunda da fark yaratacak. Şirket, bu cihazlarda 5nm süreci ile geliştirilen en yeni Kirin yonga setlerini kullanacak. Buna ek olarak cihazların yeni EMUI 11 sürümü ve Android 11 işletim sistemi ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Kısa bir süre önce bir konsept tasarımcısı YouTube üzerinde cihazların tasarımını gözler önüne seren bir video yayınladı. Tasarımcı Huawei Mate 40 Pro modeli için yayınladığı konsept tasarımda, cihaz hakkındaki söylentilerden ve sızıntılardan yararlandı.

Konsept tasarım cihaz için yeni bir ekran tasarımı, ekran altı kamera, beşli arka kamera kurulumu ve birçok teknolojiyi bizlere sergiliyor. Yazının sonuna eklediğimiz video üzerinden bu konsept tasarıma göz atabilirsiniz. Ancak altını çizerek şunu belirtmeliyiz ki bu görseller sadece bir hayal ve nihai cihazın böyle olma garantisi yoktur. İşte Huawei Mate 40 Pro konsept tasarımı:

“Huawei Mate 40 Pro Modelinin Konsept Tasarımı Gün Yüzüne Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir