Galaxy Z Flip3 Modelinin Bazı Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı

Galaxy Z Flip3 Modelinin Bazı Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı

Ortaya çıkan son raporlar, Galaxy S21 serisinin tanıtımı nedeniyle bir sonraki Galaxy Z Flip modelinin ileri bir tarihe ertelendiğine işaret ediyor. Yeni nesil kapaklı akıllı telefon modelinin Galaxy Z Flip2 yerine Galaxy Z Flip3 olarak isimlendirileceği söyleniyor. Şimdi de bir Twitter kullanıcısı tarafından Galaxy Z Flip3 modelinin bazı özellikleri ve satış fiyatı sızdırıldı.

Twitter’daki paylaşıma baktığımız zaman Galaxy Z Flip 3, yaklaşık olarak 1.499 dolar gibi bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. Eğer bu iddia doğru ise yeni nesil Z Flip modeli, önceki modele göre yalnızca 50 dolar daha pahalı olacak. Samsung, daha önce piyasaya sürdüğü Galaxy Z Flip 5G modelini 1.449 dolar fiyat etiketi ile satışa sunmuştu.

Bunun birlikte katlanabilir kapaklı akıllı telefona dair başka detaylardan da bahsedilmektedir. Akıllı telefonun daha ince çerçeveli 120Hz Dinamik AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Bu ekran, “Ultra İnce Cam” teknolojisi olarak isimlendirilen ekran yapısına sahip olacak. Teknoloji analisti Ross Young, cihazın LTPO ekrana sahip olacağını ve bu ekranın 6,7 inç boyutunda olacağını belirtiyor.

Bununla birlikte akıllı telefonda Qualcomm’un 5G destekli Snapdragon 888 işlemcisinin yer alacağı söyleniyor. Bu da Samsung’un yeni nesil Galaxy Z Flip3 modelini 2021 yılının ilk yarısında piyasaya sürebileceğini gösteriyor. Qualcomm, genel olarak amiral gemisi yonga setlerini yılın ikinci yarısında isminin sonuna “+” eklediği bir işlemci ile güncelliyor. Şirketler de yılın ikinci yarısından sonraki amiral gemisi telefonlarında bu işlemciyi kullanmayı tercih ediyor

Daha önceki sızıntılar, Galaxy Z Flip3’ün 5G versiyonu ile birlikte 4G versiyonuna da sahip olacağını iddia ediyor. Yeni nesil modelde, daha küçük kamera deliği, yeni menteşe, daha iyi suya dayanıklılık özelliği gibi yenilikler göreceğiz. Paylaşılan bazı konsept tasarımlar, cihazın S21 serisindeki benzer bir kamera modülüne sahip olabileceğini gösteriyor. Ancak tüm bu detaylar için biraz daha beklememiz gerekiyor.

“Galaxy Z Flip3 Modelinin Bazı Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir