Çekici Cam Cephe Çözümlerinde Lider

Çekici Cam Cephe Çözümlerinde Lider

Lüks iç ve dış tasarımın geleceği, cam dış dinamik kaplamada yatarak, bugünün mimarisi için etkin bir sıçrama tahtası sağlar. Köşk Yapı firması, yenilikçi malzemeleri ile iç mimarlar, mimarlar ve danışmanların yapılar üzerinde müşterileri için kalıcı izlenimler ve çekici ortamlar yaratmasına olanak tanır.

 Günümüz mimari anlayışı içerisinde, cam cephe kaplama çözümleri, tasarımcıya özel şekiller ve boyutlarla göz kamaştırıcı bir renk dizisi sunar.

 Cam Kaplama Avantajları:

 Yüksek performanslı ve uygun maliyetli çözümler sunan cam cephe kaplama sistemlerinin pek çok avantajı bulunur.

 Sistem avantajları:

 1- Cam dış kaplama, hafif ancak dayanıklı bir dış malzeme sunar.

 2- Çizilmeye ve hava koşullarına dayanıklıdır.

 3- İşlevseldir ve fonksiyoneldir ayrıca dekoratif bir bakış açısı sunar.

 4- Estetik anlayışı yüksek müşterileri için, yapıları adına çok çeşitli canlı renkleri mevcuttur.

 5- Tasarım esnekliği sunar.

 6- Kullanıcıya kapsamlı patlama ve yangın testleri yoluyla güvenlik güvencesi verir.

 Neden Cam Kaplama Tercih Edilir?

 Tesis ya da yapı sahipleri için mükemmel dış kaplamayı veya dekoratif dış kaplamayı seçmek, estetik ve işlevlik açısından bir denge unsurudur. Köşk Yapı ekibi, ilk konseptlerden son derece almış ve eğitimli kurulum ağı tarafından detaylı ve başarılı kuruluma kadar uçtan uca bir hizmet sağlar.

 -Tasarım hizmetleri

 -Çeşitli tasarım modelleri

 -Özel tasarımlar ve malzeme çözümleri

 -Bir sonlandırma seçenekleri dizisi

 sunar.

 Camdan yapılmış bir cephe, hem geleneksel hem de çağdaş bir görünüm sağlar. Estetiğin yanı sıra cam cephe kaplama iki veya daha fazla malzeme kullanmak, görsel bir iyileştirme veya ince geçişler yaratabilir. İster iç ister dış uygulamalarda olsun, dekoratif veya renkli cam kaplamalar, döşeme, boyama ve diğer dekorasyon biçimlerine pratik ve uygun maliyetli bir alternatif sağlar.

 Nerelerde Tercih Edilir?

 Emaye cam normalde cam kaplama uygulamaları için kullanılır ve bu nedenle günlük bakımın azaltılması açısından epey faydaları bulunur. Uygulamalar arasında en çok kaplıcalar, eğlence merkezleri, resepsiyon alanları, oteller ve restoranlar bulunur.

 Genel Cam Seçenekleri:

 Performans ve kompozisyon seçenekleri açısından önemli esneklik sunan temperli, lamine, emaye, eğimli ve özel işlem görmüş cam dahil olmak üzere çok çeşitli cam kaplama seçenekleri bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir