Xiaomi’nın Yeni Mi Smart Mouse Pad’i Kablosuz Şarj ve RGB Aydınlatmayla Geliyor

Xiaomi’nın Yeni Mi Smart Mouse Pad’i Kablosuz Şarj ve RGB Aydınlatmayla Geliyor

Mi Gaming Mouse ve Gaming Laptop’u piyasaya sürdükten sonra, şirket oyuncular için de bir sonraki en iyi aksesuarı sunmaya karar verdi. Evet, doğru tahmin ettin – bir mouse pad. Ancak, bu kez, Xiaomi bir değil, ama oyuncuları hedefleyen iki mouse pad duyurdu.

Xiaomi Mi Mouse Pad ve Mi Smart Mouse Pad’i piyasaya sürdü, ikincisi de farelerinizi hızlandırmak için kablosuz şarj da getiriyor.

Mi-Smart-Mouse-Pad

Mi Smart Mouse Pad, 420mm x 260mm ölçülerinde ve 2018’de Alman Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazandıran bir TPU anti-slip matına sahip. Ayrıca, kablosuz şarj desteği ve RGB aydınlatma efektleri ile aydınlatma efektine dayanıyor. Mi Gaming Mouse, Kablosuz farenin yanı sıra bir cep telefonunu 7,5W ile herhangi bir zamanda şarj edebilen Qi Kablosuz Şarj modülü ile donatılmıştır.

Şirkete göre, oldukça yüksek olan yüzde 75’lik bir şarj verimliliği var. Şarj alanına yerleştirilen cihazın, cihaz tam olarak şarj edildikten sonra şarjı otomatik olarak kapatan dahili bir sıcaklık kontrol teknolojisi ile birlikte şarj edilebilir bir cihaz olup olmadığını belirleyebilecek yerleşik bir akıllı yönetim çipi vardır.

Kullanıcıların RGB aydınlatmasını değiştirmelerini sağlayan özel bir yazılım gerektiren Mi Gaming Mouse’un aksine, mouse pad üzerindeki aydınlatma modunu değiştirmek için sağ üst köşede alüminyum alaşımı vardır. RGB ışık rengini değiştirmek için yaklaşık 16,8 milyon renk desteği ile sola veya sağa döndürülebilir. Ek olarak, Bluetooth kullanarak bilgisayara bağlandığında, PC sesini kontrol etmek için de kullanılabilir.

Mi-Mouse-Pad

Diğer yandan, standart Mi Mouse Pad ayrıca oyuncular için tasarlandı, ancak RGB aydınlatma veya kablosuz şarjdan yoksundu. Bunun yerine, bir 355mm x 255mm barebone mouse pad, fare hızı izleme yanı sıra, sensör performansını artırmak için beklenen bir yüzey kaplama özellikli. Ek olarak, kullanım sırasında kaymayı ve çalkalamayı önlemek için alt kısımda bir vantuz tasarıma sahiptir.

Mi Mouse Pad, $7’a fiyatlandırılırken, Mi Smart Mouse Pad $39’dan fiyatlandırılıyor.

Kaynak: https://beebom.com/xiaomi-mi-smart-mouse-pad/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir